سوالات متداول - چیکو | خرید و تخفیف گروهی

کافی است در قسمت اشتراک سایت، ایمیل خود را وارد کنید تا از طریق سایت برای شما اشتراک ایجاد و تمام پیشنهادات جدید چیکو روزانه به محض بروزرسانی به ایمیل شما ارسال شود.

اشتراک در سایت امکان دریافت چیکوهای پیشنهادی روزانه را از طریق ایمیل فراهم می‌کند. در حالی که با عضویت در سایت حساب مجزایی برای شما در سایت تعریف می‌شود که برای خرید یک محصول الزامی است.

کافی است فقط روی دکمه خرید کلیک کنید. اگر تا‌کنون عضو سایت نشده‌اید، مراحل عضویت را پشت سر گذاشته و با استفاده از کارت بانکی خود به‌صورت آنلاین پرداخت را انجام دهید. چنانچه کارت بانکی در اختیار ندارید با انتخاب گزینه پرداخت در محل، آدرس و شماره تماس خود را وارد نموده و منتظر تماس از طرف چیکو باشید. پس از تماس، رسید خرید چیکو خود را درب منزل دریافت کنید. در این حالت چیکو خریداری شده به‌صورت ایمیل برای شما ارسال می‌شود. با ارائه یک پرینت از فایل ارسالی توسط ایمیل و یا به همراه داشتن کدهای اختصاصی، می‌توانید به آسانی برای دریافت کالا یا خدمات خریداری شده اقدام کنید. در قسمت چیکوهای من در پروفایلتان اطلاعات چیکو خریداری شده قابل مشاهده است.

ما می‌توانیم با پیشنهاد خرید چیکو به دوستان‌مان هم شانس استفاده از یک فرصت استثنایی را به آنان بدهیم‌ و هم شرایطی را فراهم کنیم که استفاده از چیکو و لذت حاصل از آن را در کنار دوستانمان تجربه کنیم.

کافی است یک پرینت از فایل ارسال شده به ایمیلتان که از طریق حساب شما در سایت چیکو هم قابل دسترسی است، بگیرید و یا کدهای اختصاصی خود را در هنگام خرید را به فروشنده ارائه دهید.با وارد کردن شماره موبایل در قسمت پروفایل، می توانید این کد اختصاصی را از طریق پیامک هم دریافت کنید و با ارائه این کد به فروشنده از چیکو خود لذت ببرید.

بله مبلغ پرداختی شما برای کالا و مالیات بر ارزش افزوده آن بوده که توسط فروشنده پرداخت خواهد شد.

خیر، هر چیکو یک بازه زمانی مشخص به‌عنوان تاریخ مصرف دارد که هم در هنگام خرید و هم در چیکو ارسال شده برای شما، مشخصات آن قابل مشاهده است.

شما می‌توانید چیکو را مستقیما به ایمیل دوستانتان بفرستید یا خودتان آن را دریافت کنید و به آنان هدیه دهید.

در دهه اخیر پرداخت و خرید آنلاین در اکثر کشورهای دنیا به‌عنوان یک روش بهینه رایج است. وقتی از حساب بانکی از طریق اینترنت مبلغی را جابه‌جا می‌کنید هیچ تفاوتی با واریز نقدی یا کارت به کارت از طریق خودپرداز ندارد. چون نهایتا تمام این پرداخت‌ها از طریق اینترنت بین بانک‌ها انجام می‌شود. هنگام خرید و یا اضافه کردن اعتبار به حساب خود در سایت چیکو ، شما به سایت بانک مورد نظر خود متصل می‌شوید و این بانک است که جابه‌جایی پول را انجام می‌دهد و ما در جابه‌جایی آن هیچ نقشی نداریم.